Aktualności
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny „W zimowym oknie”

 P1020774            Dnia 6 lutego wszystkie lubelskie publiczne przedszkola zostały zaproszone do Międzyprzedszkolnego Konkursu Plastycznego  „W zimowym oknie” zorganizowanego przez nasze przedszkole. Konkurs znalazł wielu odbiorców i przyniósł wspaniałe rezultaty. Dzieci wykazały się dużą pomysłowością i twórczością plastyczną. Wszystkie prace zostały wyeksponowane w przestrzeni wystawowej Biblioteki Publicznej im. H. Łopacińskiego Filia nr 35 ul. Bursztynowa 20 w dniach 28.02.2014r.- 12.03.2014r
     Komisja konkursowa oceniła wszystkie prace według następujących kryteriów: pomysłowość, estetyka, wrażenie artystyczne, samodzielność wykonania, stosując skalę punktową od 0-10, gdzie 10 jest oceną najwyższą.
     W konkursie plastycznym wzięło udział 29 lubelskich przedszkoli oraz jedna Szkoła Podstawowa. Na konkurs wpłynęło 194 prace dzieci.  Prace oceniane były w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci 3-4 letnich oraz 5-6 letnich.
 
Nagrodzono 15 prac:
W grupie wiekowej 3-4 lata:
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
LICZBA PUNKTÓW
I miejsce
Magdalena Jakuś         P-36
33 pkt
II miejsce
Maja Wrona                  P-26
25 pkt
III miejsce
Przemek Kwietniewski P-6
Martyna Piwko            P-43
24 pkt
24 pkt
 
W grupie wiekowej 5-6 lat:
MIEJSCE
IMIĘ I NAZWISKO
LICZBA PUNKTÓW
I miejsce
Magda Wiącek            P-64
29 pkt
II miejsce
Patryk Joachimowicz P-26
27 pkt
III miejsce
Wojciech Czarnota     P-36
26 pkt
 
Wyróżnienie:
I kategoria:
Patrycja Wójcik            P-37           23 pkt
Mikołaj Kisiel               P-54           21 pkt
Lilianna Gasparjan       P-58           21 pkt
Julia Dzikowska            P-31           20 pkt
II kategoria:
Julia Pachla                  P-14           25 pkt
Natalia Maleszyk          P-77           22 pkt
Aleksander Koper         P-81           19 pkt
Emilia Czuryłło             P-44           19 pkt

 

Lista uczestników konkursu

 

Przedszkole nr 65 ul. Langiewicza 3a

  1. Nikola Baranowska                          6 l           nauczyciel: Anna Szklanna
  2. Magda Wiącek                                   6 l           nauczyciel: Anna Szklanna
  3. Milena Łuczkowska                          6 l           nauczyciel: Anna Szklanna
  4. Agnieszka Moniakowska                6 l           nauczyciel: Anna Szklanna
  5. Asia Urban                                          6 l           nauczyciel: Anna Szklanna

Przedszkole nr 48 ul. Leonarda 15

  1. Weronika Zakrzewska                      7 l           nauczyciel: Magdalena Zychowicz
  2. Justyna Stachańska                          6 l           nauczyciel: Magdalena Deryła
  3. Iga Haciuk                                          6 l           nauczyciel: Krystyna Koszko
  4. Hanna Zakrzewska                           4 l           nauczyciel: Anna Najda
  5. Jagoda Filas                                        4 l           nauczyciel: Anna Najda
  6. Alicja Szczepanowska                      4 l           nauczyciel: Anna Najda
  7. Alicja Szczepanowska                      4 l           nauczyciel: Anna Najda
  8. Zofia Czerwińska                              6 l           nauczyciel: Katarzyna Trochonowicz
  9. Lena Rowińska                                  6 l           nauczyciel: Katarzyna Trochonowicz

Przedszkole nr 72 ul. Różana 9    

  1. Nina Blicharz                                      5 l           nauczyciel: Joanna Szabat
  2. Zuzia Dudzińska                                                5 l           nauczyciel: Joanna Szabat
  3. Mateusz Świderski                             5 l           nauczyciel: Joanna Szabat
  4. Łucja Kowalczyk                              5 l           nauczyciel: Joanna Szabat
  5. Mateusz Dziurda                                               6 l           nauczyciel: Teresa Rut
  6. Laura Żarko                                       5 l           nauczyciel: Teresa Krawczyk
  7. Magdalena Zajdel                             6 l           nauczyciel: Anna Iwanicz
  8. Alicja Turowska                                 6 l           nauczyciel: Anna Iwanicz
  9. Karina Łaszkiewicz                           5 l           nauczyciel: Anna Kropornicka
  10. Julia Ciołek                                         5 l           nauczyciel: Anna Kropornicka

Przedszkole nr 81 ul. Wyżynna 10

  1. Weronika Gadzała                            3 l           nauczyciel: Katarzyna Pietrzak
  2. Zuzanna Dołgan                                                4 l           nauczyciel: Katarzyna Pietrzak
  3. Aleksander Koper                              5 l           nauczyciel: Dorota Latek
  4. Jacek Kołacz                                      6 l           nauczyciel: Maria Dworak
  5. Lenka Widomska                                              5 l           nauczyciel: Maria Dworak

Przedszkole nr 5 ul. Spokojna 13

  1. Jan Pieczykolan                                 3 l           nauczyciel: Emilia Rogowska
  2. Miłosz Wziątek                                  6 l           nauczyciel: Katarzyna Kocot
  3. Kuba Kędra                                        6 l           nauczyciel: Katarzyna Kocot
  4. Aniela Trzewik                                   6 l           nauczyciel: Katarzyna Kocot
  5. Maja Karwowska                              5 l           nauczyciel: Małgorzata Kuczmara
  6. Marta Rola                                         4 l           nauczyciel: Małgorzata Kuczmara
  7. Natalia Kokowicz                              6 l           nauczyciel: Dorota Duk

Przedszkole nr 70 u. Smyczkowa 2

  1. Łukasz Łasko                                     6 l           nauczyciel: Justyna Szwedowicz, Małgorzata Blicharz
  2. Basia Biksza                                       6 l           nauczyciel: Justyna Szwedowicz, Małgorzata Blicharz
  3. Ola Szwajgier                                      6 l           nauczyciel: Justyna Szwedowicz, Małgorzata Blicharz

Przedszkole nr 52 ul. Kustronia 10

  1. Patrycja Aftyka                                 6 l           nauczyciel: Marta Antoniak
  2. Wiktoria Okońska                              6 l           nauczyciel: Marta Antoniak

Przedszkole nr43 ul. Skautów 11 a

  1. Zuzanna Sztachelska                       5 l           nauczyciel: Magdalena Świżek, Krystyna Opalińska
  2. Weronika Duńska                              4 l           nauczyciel: Magdalena Świżek, Krystyna Opalińska
  3. Natalia Głodzik                                  5 l           nauczyciel: Anna Wezgraj, Małgorzata Wrona
  4. Patrycja Bordzań                                              5 l           nauczyciel: Anna Wezgraj, Małgorzata Wrona

Przedszkole nr 66 ul. Samsonowicza 33 a

  1. Gabrysia Wolna                                  6 l           nauczyciel: Aneta Pryszcz, Marzena Dumała
  2. Paulina Czernaś                                 7 l           nauczyciel: Aneta Pryszcz, Marzena Dumała

Przedszkole nr 22 ul. Wyścigowa 29

  1. Hanna Jach                                        6 l           nauczyciel: Agnieszka Zabłuda, Agnieszka Choduń
  2. Kinga Puacz                                        6 l           nauczyciel: Agnieszka Zabłuda, Agnieszka Choduń

Przedszkole nr 31 ul. Tymiankowa 60

  1.  Natalia Pasek                                     4 l.          nauczyciel: Małgorzata Samborska
  2.  Marta Dudzicz                                   4 l.          nauczyciel: Małgorzata Samborska
  3.  Julia Dzikowska                                4 l.          nauczyciel: Małgorzata Samborska
  4. Natalia Tkaczyk                                                5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  5. Zosia Dubilis                                       5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  6.  Karolina Sołtysik                              5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  7.  Milenka Sokolnicka                         6 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  8.  Anielka Banachiewicz                      5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  9.  Tomasz Dudzicz                               6 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  10.  Tomasz Dudzicz                               6 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  11.  Asia Rzedziecka                                5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  12.  Miłosz Matysiewicz                          5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  13.  Kornelia Rubaszko                           5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  14.  Marcel Oreńczuk                              5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  15.  Bartek Osojca                                    5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  16.  Franio Bielecki                                   5 l.          nauczyciel: Wanda Szabat
  17.  Łukasz Kawerski                              6 l.          nauczyciel: Mirosława Zdunek
  18.  Hania Gieroba                                   6 l.          nauczyciel: Mirosława Zdunek
  19.  Dominika Józefowicz                       6 l.          nauczyciel: Danuta Mitura
  20. Karolina Znamierowska                   6 l.          nauczyciel: Mirosława Zdunek

Przedszkole nr 48 ul. Leonarda 15

  1.  Tomasz Sokołowski                         3 l.          nauczyciel: Agnieszka Mital

Przedszkole nr 54 ul. Lwowska 34

  1.  Mikołaj Kisiel                                    4 l.          nauczyciel: Beata Dziuba

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 36  ul. Wallenroda 4

  1. Gabrysia Puzoń                                  5 l.          nauczyciel: Ewa Stanek
  2.  Michał Pelc                                        4 l.          nauczyciel: Agnieszka Topyła
  3. Maja Weremecka                              5 l.          nauczyciel: Regina Kowalik

Przedszkole nr 42 ul. Przyjaźni 3

  1. Natalia Durak                                     4 l.          nauczyciel: Sylwia Mróz
  2. Maja Płonkowska                             5 l.          nauczyciel: Monika Charmas

Przedszkole nr 58 ul. Radzyńska 16

  1. Natalia Ulman                                    4 l.          nauczyciel: Tamara Janczylik, Elżbieta Mikrut
  2. Lianna Gasparyan                            4 l.          nauczyciel: Monika Sych, Elżbieta Mikrut

Przedszkole nr 83 ul. Zdrowa 1

  1. Marietta Rydz                                     5 l.          nauczyciel: Barbara Mrozek
  2. Zuzanna Mikitka                               4 l.          nauczyciel: Katarzyna Słaby

Przedszkole nr 2 ul. Lawinowa 7

  1.  Hanna Motyl                                     6 l.          nauczyciel: Magdalena Warecka
  2.  Dawid Błaszczak                              6 l.          nauczyciel: Magdalena Warecka
  3. Jakub Delega                                      6 l.          nauczyciel: Magdalena Warecka
  4. Magdalena Morkosz                         6 l.          nauczyciel: Małgorzata Iwaniak, Agata Wrońska
  5. Natalia Kornaga                                                6 l.          nauczyciel: Małgorzata Iwaniak, Agata Wrońska
  6.  Julia Luc                                             5 l.          nauczyciel: Emilia Niemczynowska, Maria Urbaś

Przedszkole nr 44 ul. Maszynowa 6

  1. Oliwia Karłowicza                             6 l.          nauczyciel: Beata Nowaczewska, Zofia Walesiak
  2. Emila Czuryłło                                   6 l.          nauczyciel: Beata Nowaczewska, Zofia Walesiak
  3.  Nadia Choma                                    6 l.          nauczyciel: Beata Nowaczewska, Zofia Walesiak
  4. Maja Czuryłło                                    6 l.          nauczyciel: Beata Nowaczewska, Zofia Walesiak
  5. Bianka Kalinowska                           6 l.          nauczyciel: Beata Nowaczewska, Zofia Walesiak

Przedszkole nr 66 ul. Samsonowicza 33a

  1. Nikola Piwowarska                            5 l.          nauczyciel: Urszula Baran, Barbara Majewska
  2. Julia Sobczuk                                      6 l.          nauczyciel: Urszula Baran
  3. Julia Mazur                                         6 l.          nauczyciel: Urszula Baran
  4. Marzena Rolewska                           6 l.          nauczyciel: Urszula Baran
  5. Róża Jarosz                                        5 l.          nauczyciel: Urszula Baran
  6. Michał Budzyński                             6 l.          nauczyciel: Urszula Baran, Barbara Majewska
  7. Natalia Kamińska                             7 l.          nauczyciel: Ewa Skiba, Barbara Gerhard
  8. Lena Surowiec                                    7 l.          nauczyciel: Ewa Skiba, Barbara Gerhard

Przedszkole nr 73, ul. Uśmiechu 5

100.Zuzanna Janicka                                                4l.           nauczycielka: Małgorzata Michalska

101.Alicja Nóżka                                       4l.           nauczycielka: Małgorzata Michalska

102.Helena Tarkowska                             5l.           nauczycielki: Izabela Jaruga, Beata Brodkowska

103.Anna Piasecka                                    5l.           nauczycielki: Izabela Jaruga, Beata Brodkowska

104.Eliza Nowakowska                            4l            nauczycielki: Agnieszka Grabowska- Jóźwiek, Beata         Krawiec

Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Bursztynowa 22

105  .Maja Kamińska                                                7l.           nauczycielka: Małgorzata Leśniak

  1. Iga Rumińska                                     7l.           nauczycielka: Małgorzata Gadzała
  2. Magdalena Dzieciuch                       6l.           nauczycielki: Aleksandra Mirosław, Danuta Bednarz

Przedszkole nr 50, ul. Podzamcze 7 a

  1. Antonina Romaszyn                         6l.           nauczycielka: Lucyna Pilinda
  2. Małgorzata Stalka                             4l.           nauczycielka: Grażyna Pawłowska
  3. Martyna Rybka                                  4l.           nauczycielka: Grażyna Pawłowska
  4. Martyna Śledź                                    6l.           nauczycielka: Teresa Rycerz- Rękas
  5. Aleksandra Gołaś                                              nauczycielka: Edyta Busse

Przedszkole z Oddziałami Integracyjnymi nr 36, ul. Wallenroda 4

  1. Julia Pytka                                           6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  2. Zofia Puławska                                  6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  3. Justyna Galińska                                               6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  4. Klaudia Sójka                                     6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  5. Wiktoria Sujka                                    6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  6. Natasza Janiszewska                        6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  7. Paweł Olbrot                                       6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  8. Natalia Pawlik                                    6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  9. Wojciech Czarnota                            6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  10. Wiktor Mościbrodzki                         6l.           nauczycielki: Teresa Kruk, Magdalena Mostieńczuk
  11. Barbara Szymańska                         3l.           nauczycielka: Ewa Parzyńska
  12. Magdalena Jaguś                                              4l.           nauczycielka: Ewa Parzyńska

Przedszkole nr 13, ul. Okrzei 9

  1. Diana Ziółkowska                             6l.           nauczycielka: Barbara Bartnik
  2. Julia Gubańska                                   6l.           nauczycielka: Anna Lato
  3. Martyna Pielecka                               6l.           nauczycielka: Barbara Bartnik
  4. Iga Osypiuk                                         6l.           nauczycielka: Barbara Bartnik
  5. Urszula Kutnik                                    6l.           nauczycielka: Jadwiga Szumska
  6. Rita Lesiewicy                                    4l.           nauczycielka: Anna Zakościelna
  7. Alicja Borys                                        4l.           nauczycielka: Agnieszka Zaborowska
  8. Oliwia Petla                                         5l.           nauczycielka: Barbara Zelent- Lipińska
  9. Amelia Ziętek                                     5l.           nauczycielka: Barbara Zelent- Lipińska

Przedszkole nr 3, ul. Kochanowskiego 5

  1. Paweł Matysek                                   5l.           nauczycielka: Justyna Paziak
  2. Gabriela Kasperek                             5l.           nauczycielka: Justyna Paziak
  3. Natalia Parys                                                      nauczycielka: Izabela Niedziela
  4. Anna Camutalis                                 6l.           nauczycielka: Elżbieta Borowiec

Przedszkole nr 77, ul. Radości 8

  1. Natalia Maleszyk                               5l.           nauczycielka: Barbara Zalewska
  2. Wiktoria Domaradzka                      5l.           nauczycielka: Barbara Zalewska
  3. Michał Abramczyk                            5l.           nauczycielka: Barbara Zalewska
  4. Kaja Jachimowska                            5l.           nauczycielka: Monika Łukasiewicz- Jeżyna
  5. Wiktoria Omiotek                               5l.           nauczycielka: Monika Łukasiewicz- Jeżyna
  6. Wiktoria Sokół                                    6l.           nauczycielka: Monika Ostrzyżek
  7. Sara Luszawska                                 5l.           nauczycielki: Maria Marzenna Dudek, Lilla Śpiewak

Przedszkole nr 9, ul. Pogodna 5

  1. Amelia Sosnowska                            6l.           nauczycielki: Agnieszka Wagner, Marta Szotowicz

Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3

  1. Emilia Osińska                                    4l.           nauczycielka: Barbara Tylec
  2. Przemek Łuczkiewicz                        6l.           nauczycielka: Marzena Wytrążek

Przedszkole Publiczne Integracyjne nr 40, ul. Gospodarcza 18

  1. Blanka Pałka,                                     7l

              Paulina Żygadło,                                7l

              Łukasz Rekiel                                       7l            nauczycieli:  Janina Banach, Jolanta Iwaniuk Głuszczyńska

  1. Amelia Wasilewska                            5l            nauczycielki: Magdalena Bartnik- Kowalska, Iwona Hurko
  2. Zuzanna Sugier                                  4l.           nauczycielki: Agnieszka Wojnowska, Marzena Caboń
  3. Monika Głowacka                             4l.           nauczycielki: Agnieszka Wojnowska, Marzena Caboń

Przedszkole nr 6, ul. Sieroca 13

  1. Przemek Kwietniewski                      4 l.          nauczycielka: Agnieszka stelmach
  2. Zofia Zakościelna                              6 l.          nauczycielka: Anna Urbaś – Ostrowska

Przedszkole nr 37, ul. Zakopiańska 3

  1. Oliwier Kwiecień                5 l.         nauczycielka: Julita Biernadza, Agnieszka Wolińska
  2. Patrycja wójcik                                  4 l.          nauczycielka: Barbara Tylec
  3. Milena Dąbrowska                            5 l.          nauczycielka: Julita Biernadza, Agnieszka Wolińska
  4. Aleksandra Mroczek                                         nauczycielka: Magdalena Broniek

Szkoła Podstawowa nr 51, ul. Bursztynowa 22

  1. Amelia Szymajda                              6 l           nauczycielka: Małgorzata Lis
  2. Wojciech Szmit                                  6 l           nauczycielka: Małgorzata Lis
  3. Wojciech Szmit                                   6 l           nauczycielka: Małgorzata Lis
  4. David Grigoryan                                 5 l           nauczycielka: Małgorzata Lis
  5. Emilia Woźniak                                  6 l           nauczycielka: Małgorzata Lis

Przedszkole nr 26, ul. Rynek 12

  1. Klaudia Włodarczyk                         5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  2. Julia Kozak                                         5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  3. Gabrysia Kruk                                    5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  4. Jakub Foryś                                         5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  5. Patryk Joachimowicz                        5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  6. Wiktoria Brygoła                                5 l           nauczycielka: Dorota Putowska
  7. Antonina Byrska                                6 l           nauczycielka: Teresa Sarnecka, Anna Zuńczuk
  8. Igor Kidaj                                            3 l           nauczycielka: Regina Wrona
  9. Maja Wrona                                        4 l           nauczycielka: Marianna Kusko
  10. Wiktoria Skubisz                                4 l           nauczycielka: Marianna Kusko

Przedszkole nr 10, ul. Zuchów 4

  1. Matylda Filipowicz                            5 l           nauczycielka: Zofia Mazur
  2. Blanka Żaba                                       5 l           nauczycielka: Emilia Gryć

Przedszkole nr 84, ul. Z. Augusta 17

  1. Alicja Zakrzewska                             4 l           nauczycielka: Grażyna Krajewska
  2. Julia Rojewska                                   3,5 l        nauczycielka: Bożena Dymara

Patryk Krupa                                       4,5 l

  1. Wojtek Stępniak                                5 l           nauczycielka: Magdalena Wierzyńska

Oliwia Juźwiak                                   5l

  1. Zuzia Trębacz                                     3 l           nauczycielka: Krystyna Anna Piskiewicz
  2. Julia Giletycz                                       3 l           nauczycielka: Magdalena Wierzyńska
  3. Daria Michałkiewicz                         4 l           nauczycielka: Anna Wołowicz

Laura Roś                                            4 l

  1. Paweł Nadziakiewicz                        4 l           nauczycielka: Monika Szponar

Przedszkole nr 43, ul. Skautów 11a

  1. Martyna Piwko                                  3 l           nauczycielka: Katarzyna Mołek
  2. Maja Kicińska                                    6 l           nauczycielka: Jadwiga Sojecka, Krystyna Bicz
  3. Oliwia Szulakowska                          6 l           nauczycielka: Jadwiga Sojecka, Krystyna Bicz

Przedszkole nr 14, ul. Bronowicka 3

  1. Martyna Kusy                                    5 l           nauczycielka: Beata Korzlewska
  2. Julia Pachla                                         5 l           nauczycielka: Beata Korzlewska
  3. Dawid Biryal                                       5 l           nauczycielka: Magdalena Rojek – Bil
  4. Rafał Kapitan                                    5 l           nauczycielka: Wiesława Kowalik
  5. Kinga Haraś                                        6 l           nauczycielka: Jagoda Ruszniak – Szeliga
  6. Szymon Reszka                                 6 l           nauczycielka: Jadwiga Poliszuk
  7. Oliwia Drozd                                       6 l           nauczycielka: Jadwiga Poliszuk
  8. Oliwia Zagierska                                 6 l           nauczycielka: Jadwiga Poliszuk
  9. Maksymilian Kamiński                    4 l          nauczycielka: Joanna Śnieżek
  10. Blanka Dąbrowska                            3 l           nauczycielka: Beata Pojęta
  11. Patryk Karol                                        3 l           nauczycielka: Marzena Wronka